پیرزن خسته: اعتیاد را انتخاب می کند

باشه ، اعتراف می کنم غرق در اعتیاد شده ام.

در تمام زندگی من به خصوص به سه چیز اعتیاد داشتم – شکلات ، کره و قهوه ، اما اخیراً یک مورد اضافی را نیز انتخاب کرده ام. من الان به دارچین معتاد شده ام.

برای توضیح چگونگی این اتفاق و عواقب آن ، باید کمی شما را به آن لحظه وحشتناکی که اکثر ما افراد مسن در یک زمان تجربه کرده ایم ، برگردانم.

بله ، شما یکی را می شناسید که در مورد آن صحبت می کنم. یکی از مواردی که دکتر شما این بیان جدی را به خود می گیرد و آن کلمات وحشتناک را به زبان می آورد ، “می ترسم عزیزم صبور ، که کلسترولت بالا رفته است.”

خوشبختانه برای من ، برخلاف یکی از خواهرانم که کلسترول تولید می کند مانند دیگران دی اکسید کربن تولید می کند ، مال من خیلی بد نبود. در حقیقت ، نسبت من هنوز خیلی خوب بود ، اما تری گلیسیریدها و شماره های LDL من هنوز هم می توانند از برخی تغییرات اساسی هترین متخصص قلب در مشهد استفاده کنند.

من که علاقه خاصی به افزودن داروی دیگری به رژیم خود ندارم ، من پزشک همیشه صبور خود را وادار کردم که اجازه دهد ابتدا رژیم ، ورزش و سایر گزینه ها را امتحان کنم و کاملاً قصد پیاده سازی وعده های خود را داشته باشم.

متأسفانه ، من هرگز جزو افرادی نبودم که از تعریق لذت می برند ، اما موفق شدم ماشین خود را کمی دورتر از دفتر کار خود پارک کنم. بعد از شام ، اگر بیرون از خانه خوب بود ، من حتی یک قدم زدن دلپذیر در اطراف بلوک را انتخاب کردم.

من بدون چربی Half ‘n’ Half را به جای خامه در قهوه ام روشن کردم و کره ام را اندازه گیری کردم ، سعی کردم شناخت بیشتری از آنچه در دهانم قرار می دهم داشته باشم.

سرانجام ، من به دنبال روش های جایگزین کنترل کلسترول هستم. جای تعجب نیست که این خواهر تولید کننده کلسترول من بود که برای اولین بار به کمک من آمد. متخصص قلب و عروق وی توصیه کرده بود که او هر روز نصف قاشق چای خوری دارچین را به همراه صبحانه و شام خود مصرف کند.

من که تمایلی به توصیه های پزشکی در مورد چنین مسئله مهمی فقط از یک منبع ندارم ، بلافاصله کاری را انجام دادم که هر زن حرفه ای منطقی ، کاملاً منطبق و میانسال ، که اتفاقاً یک پیرزن خسته نیز هست ، انجام می دهد. از آرایشگرم پرسیدم نظرش چیست.

تعجب من را تصور کنید ، وقتی او بلافاصله هوس کرد. “در واقع!” او فریاد زد. متخصص قلب من – یکی دیگر از خواهرانم – همین کار را توصیه کرد ، و این نیز م workingثر است. در حال حاضر یک شاهد فوق العاده بود ، زیرا من می دانستم که بسیاری از راه حل های مختلف شکایات برای این زن کارساز نبوده است.

آخرین ، اما مطمئناً کمترین ، من با جمعیت ناهار در اغذیه فروشی های محلی خود را ترک کردم. با این حال ، من با تعجب مواجه شدم ، زیرا یکی از بهترین دوستانم اعتراف کرد که شوهرش عملاً چیزها را استشمام می کند ، زیرا هنوز به عنوان یک روش جایگزین توسط یک متخصص قلب و عروق سوم به او توصیه شده است.

سه بار که جذابیت داشتم ، در راه خانه در کنار مواد غذایی متوقف شدم و یک وسایل بزرگ اقتصادی را خریداری کردم. صبح روز بعد ، من با اطمینان نیم قاشق چای خوری دارچین خشک را به دهانم ریختم و سعی کردم قورت دهم. پودر پایین نمیاد

در همین حین ، وقتی من شیر آب را با عصبانیت روشن کردم و دستم را به سمت لیوان کشیدم ، اشک شروع به جاری شدن کرد. من که دو اونس مایع خوب عقب زده ام ، آن را دور آن چرخاندم و کم کم توانایی تنفس را پیدا کردم.

در این مرحله ، من با خواهر معروف بدنام خود تماس گرفتم.

“احمق نباش!” او ، مثل همیشه ، حمایت می کرد. “آن را در سیب مخلوط کنید.”

خوب ، من آن عصر و صبح روز بعد با نتایج مختلف آن را امتحان کردم و سرانجام تصمیم گرفتم که روش خودم را پیدا کنم. پس از آزمایش های طولانی ، متوجه شدم که قرار دادن نصف قاشق چای خوری دارچین در یک قاشق غذاخوری و سپس مخلوط کردن در دو قاشق چای خوری از هر مایعی که می توانم با یک رول دارچین بنوشم (به عنوان مثال قهوه ، آب پرتقال یا شیر) بسیار خوب کار می کند.

پیرزن خسته: اعتیاد را انتخاب می کند
Scroll to top