آزالیای زیبا – تأثیر خیره کننده در باغ شما

آزالیای زیبا می تواند تأثیر خیره کننده ای در باغ شما بگذارد. من یک آزالیای صورتی ضعیف با نشانه های تیره تر روی لبه های گلبرگ دارم که با شکوفه های پربار از پایین گیاه تا انتهای هر شاخه زیبا است.

من این آزالیای همیشه سبز را بهار گذشته خریداری کردم و این زمستان را در ظرف بزرگتری پیوند دادم که در آن برای رشد و نمو جدیدی از نمایشگاه شکوفه های بهار از بین رفته بود ، تنها چیزی که از دست  قیمت گل آزالیا  رفته عطر آن است. خبر خوب: آزالیا می تواند چندین هفته شکوفا شود.

دو سال پیش ، من یک Red Bird Azalea کاشتم که گسترش یافت و پس از دو برابر شدن اندازه آن در یک سال ، مجبور شدم آن را پیوند بزنم. برخی از انواع کوچک تر و جمع و جورتر هستند و خوب است که اندازه مناسب منطقه باغ خود را انتخاب کنید.

هنگامی که من جوان بودم ، ما در چمبلی ، جورجیا نزدیک آتلانتا زندگی می کردیم. در خانه جدید ما ، پدرم چندین آزالیا در حیاط جلوی خانه کاشت و آنها هر بهار با شکوفه های زغال اخته بزرگ به نظر می رسیدند. آزالیا در زیر درختان کاج و چوب سگ در محیط مناسب ، در سایه ای با خاک اسیدی رشد خوبی کرد.

در بهار امسال ، هشت آزالیای جدید برای ظروف در جلوی خانه و حیاط پشتی من اضافه کردم. آزالیاها سایه یا پوشش درختی با خاک اسیدی را در زمین یا ظروف ترجیح می دهند. آنها را در ظرف های کنار خانه ، ایوان جلوی ، عرشه و پاسیو قرار داده ام. تا زمانی که سایه ای داشته باشند ، به شدت رشد می کنند.

آزالیا یا گیاهان همیشه سبز یا برگریز است. گیاهان من همیشه سبز هستند ، و باعث ایجاد آرامش سبز در بین گیاهان گلدار متعدد در باغ من می شوند.

آزالیای زیبا – تأثیر خیره کننده در باغ شما
Scroll to top